Reserved


Reserved to polska marka prowadzona przez spółkę LPP S.A., która jest największą w Europie Środkowo-Wschodniej, polską firmą odzieżową. Marka może pochwalić się ponad 25 letnim doświadczeniem na rynku oraz ogromnym wzrostkem sprzedaży w ciągu ostatnich lat.

Kolekcje Reserved

Reserved w kolekcjach stara się błyskawicznie odpowiadać na potrzeby klientów, dlatego łączymy ze sobą klasyczne fasony z oryginalnymi inspiracjami z catwalk’ów i alternatywnymi propozycjami influencerów. Podążają za najnowszymi trendami w modzie zarówno dla kobiet, mężczyzn, jak i dzieci.

Przykładowe kolekcje:

Eco Aware to dedykowana linia bardziej odpowiedzialnej i zrównoważonej mody. Nasza strategia dotyka właściwie każdego etapu produkcji. Eco Aware to nie tylko wykorzystanie ekologicznych materiałów, których uprawa czy proces przetworzenia w jak najmniejszy sposób negatywnie wpływa na środowisko, ale również transport. Zobacz ekologiczną odsłonę Reserved!

Linia Premium to starannie zaprojektowane ubrania, wykonane z wysokiej jakości materiałów, po to by cieszyć się nimi przez lata. Stawiamy na jakość i tworzymy modele o ponadczasowych fasonach, trafiając w gusta miłośników minimalizmu i uniwersalnych krojów. Sprawdź naszą kolekcję premium quality!

Recykling w Reserved

Firma dba o środowisko, wszystkie kartony, w których są wysyłane paczki dla klientów są wytworem recyklingu, dzięki czemu firma dba o ponowne wykorzystywanie surowców.

Grupa LPP S.A.

Reserved należy do grupy LPP S.A., w której skład wchodzą również inne marki odzieżowe: House, Cropp, Mohito, Sinsay.LPP to polskie, rodzinne przedsiębiorstwo zajmujące się projektowaniem, produkcją i dystrybucją odzieży. Posiadamy prawie 30-letnie doświadczenie w branży odzieżowej.

Reserved kontakt

Kontakt klientów ze sklepem jest możliwy na parę sposobów:

  • telefoniczny: 58 353 63 63
  • chat na stronie reserved.com
  • mailowy: support.pl@reserved.com

Zwroty w Reserved

Firma Reserved oczywiście oferuje zwroty towaru. Każdy zakupiony produkt online można zwrócić do 30 dni. Dział obsługi zawrotów dokona zwrotu środków na konto klienta w ciągu 14 dni roboczych.